arboristika, arboristické vybavení arboristika, arboristické vybavení
0 ks produktů za 0  Kč
k pokladně

Kapalinový výškoměr Suunto PM-5/1520

POPIS:

Výškoměr Suunto PM-5/1520

Naše cena:

5 318 Kč (s DPH)
4 395,04 Kč ( bez DPH)


Objednací číslo:CM7070
Dostupnost: ihned k odeslání
Skladem: 2 ks

Pro obdržení slevy v hodnotě 2 % zbývá utratit 10 000 Kč

Suunto PM-5/1520 je profesionální přístroj pro měření vertikálních úhlů.
Využitím matematické funkce lze při známé vzdálenosti od měřeného objektu na příslušné stupnici přímo odečítat jeho výšku.
Jako příslušenství lze zakoupit Pryžový obal, který přístroj chrání před poškozením v případě pádu na zem a za nepříznivých klimatických podmínek, ale především se daleko lépe drží v ruce (neklouže).

  • Precizní optika, safírová ložiska, kvalitní brzdící kapalina a masivní pouzdro jsou základní atributy tohoto přístroje, zajišťující jeho dlouhodobou spolehlivou funkci. Variabilita odečítacích stupnic umožňuje zvolit si optimální provedení pro daný účel. Pryžový povlak pouzdra pak ještě rozšiřuje užitnou hodnotu přístrojů i komfort obsluhy.
  • Výškoměr a sklonoměr umožňuje velmi přesné zaměřování vertikálních úhlů a přímé čtení příslušných hodnot z vestavěné stupnice. K tomu slouží precizní odečítací zařízení ve formě optické čočky.
  • Dělení odečítací stupnice výškoměru odpovídá trigonometrickým hodnotám pro standardní vzdálenosti od měřeného objektu. Je rovněž součástí plného typového označení každého přístroje.
  • Typ Suunto PM-5/1520 je vybaven stupnicemi pro vzdálenost 15 a 20 m od měřeného objektu.
Objednací číslo: CM7070
Výrobce: SUUNTO
Kategorie: Kapalinový výškoměr
Hmotnost: 1 Kg
Dostupnost: ihned k odeslání

Související produkty