arboristika, arboristické vybavení arboristika, arboristické vybavení
0 ks produktů za 0  Kč
k pokladně

TreeParker - prokořenitelné modulární půdní buňky

 

Dokonalé řešení pro výsadbu stromů ve městech.

Stromy jsou pro kvalitu životního prostředí mnohem důležitější, než byste si mohli myslet. Nejenže zkrášlují okolí, mohou také významným způsobem přispět ke zlepšení často špatných životních podmínek v našich městech. Například zachycováním nejjemnějšího prachu, vytvářením stínu, ochlazováním prostředí vypařováním atd.
Zachování a rozšiřování populace stromů ve městě je dobrý způsob, jak učinit naše životní prostředí zdravějším.
To je důležité, protože skryté náklady špatné kvality vzduchu jsou obrovské.
Závěr z výzkumu prováděného z popudu instituce Health Care ukazuje, že účinky znečištění ovzduší stojí společnost minimálně 250 eur na obyvatele za rok.
Pozitivní účinky na kvalitu ovzduší jsou jedním z nejdůležitějších důvodů pro to, abychom ve městě zachovali co nejvíce stromů. Ale je tu mnoho dalších výhod spojených se „zeleným“ městem.

Modulární systém prokořenitelných půdních buněk zlepšuje podmínky pro růst stromů v městském prostředí tím, že poskytuje velký objem půdy pro růst kořenů současně se zachováním využitelného prostoru nad zemí (chodníky, parkování, vozovka apod.). 
Modulární design je flexibilní a dává stromům možnost prosperovat v městském prostředí, kde jsou jinak jejich možnosti růstu velice omezené. Současně také vytváří funkční zásobárnu vody a snižuje tím náklady na následnou údržbu zeleně.

Nejoblíbenější produkty

Strukturální půdní buňky SILVA CELL

Strukturální půdní buňky SILVA CELL

Dostupnost: na dotaz (zaslat dotaz)

Strukturální půdní buňky

Cena dohodou
 
Modulární půdní buňky TREE PARKER

Modulární půdní buňky TREE PARKER

Dostupnost: na dotaz (zaslat dotaz)

Strukturální půdní buňky

Cena dohodou
 

Značky: 

Vše