arboristika, arboristické vybavení arboristika, arboristické vybavení
0 ks produktů za 0  Kč
k pokladně

Protierozní geomříž PK-GRID PET 60/55 - 3,9/50m

Protierozní geomříž PK-GRID PET 60/55 - 3,9/50m

Naše cena:

16 281 Kč (s DPH)
13 455,37 Kč ( bez DPH)


Objednací číslo:PK-GRID-PET-60-55
Dostupnost: na dotaz (zaslat dotaz)

Tkané výztužné geomříže PK-GRID PET.
Tyto geomříže plní ve stavebních konstrukcích především základní funkce - výztužnou, stabilizační a protierozní.
U obou je využíváno výborných pevnostních charakteristik geomříže - přenosu vysokých tahových sil při nízkém prodloužení. V kombinaci s ochranným povrstvením jsou geomříže odolné nejen chemickým a biologickým atakům vyskytujícím se v prostředí běžných typů zemin, ale i UV záření při protierozních aplikacích na jejich povrchu.
Příklady aplikací:
- vyztužování zemin - strmý reliéf, rostoucí ceny pozemků či obtížný zábor vedou čím dál tím častěji z organizačního i ekonomického hlediska k jedinému řešení - vybudovat strmý svah, násep či opěrnou stěnu. Ovšem přirozené vlastnosti zemin umožňují bez pomoci realizovat svahy jen do určitého sklonu - proto byla časem vyvinuta technologie zemin vyztužených. Přenos vysokých tahových sil při nízkém prodloužení je zajištěn speciálně předepjatými polyesterovými vlákny, používanými např. při výrobě pneumatik či bezpečnostních pásů. Povrstvení geomříže zajišťuje dostatečnou ochranu před poškozením při zabudování i před vlivem okolního prostředí. Vyztužená zemní tělesa mohou být konstruována jak s tzv. zeleným lícem, kdy je čelo svahu porostlé rostlinami, tak i s lícem tvořeným například gabióny či betonovými tvarovkami. 
- stabilizace podkladních vrstev - výztužného efektu je dosaženo tak, že hrubá zrna zeminy po obou stranách geomříže pronikají jejími oky a jsou geomříží "uzamčena" proti vzájemnému pohybu (interlock). Celá vrstva je konsolidována a lokální zatížení rozneseno do široké plochy. Výsledkem je stejnoměrné sedání, zvýšení únosnosti či případná redukce tloušťky konstrukce. Realizace takto stabilizovaných vrstev je technologicky nenáročná, rychlá a představuje vysoce ekonomické a efektivní řešení. 
- protierozní ochrana - zejména padající kamenivo z erodujících masívů představuje velmi často nebezpečí pro bezpečnost provozu na liniových stavbách, ať už silničních či železničních. Geomříž spuštěná a ukotvená do stěn masívu brání díky své pevnosti uvolňování jednotlivých kamenů. Její pevnost a dostatečná pružnost umožňují její snadnou aplikaci ana nerovný povrch svahu. Povrstvení geomříže jí poskytuje potřebnou ochranu proti UV záření a zajišťuje v našich podmínkách dlouhodobou životnost takovéto konstrukce.
Materiál: vysoce předepjatá polyesterová vlákna s ochranným povrstvením
Pevnost: podélném směru 60 kN/m-1, v příčném směru 55 kN/m-1
Velikost oka: 24 x 26 mm
Hmotnost: 350 g/m2
Balení: 3,9 m/50 bm (195 m2)

Cena je za 1 balení.

ZÁSILKA JE ODESÍLÁNA VÝHRADNĚ DOPRAVNÍ SLUŽBOU 
TopTrans.

Platba je možná pouze jako ZÁLOHA nebo stálých zákazíků s uzavřenou obchodní smlouvou NA FAKTURU.

Objednací číslo: PK-GRID-PET-60-55
Výrobce: PK TEXTILIE
Kategorie: Protierozní systémy vytrvalé
Hmotnost: 70 Kg
Dostupnost: na dotaz (zaslat dotaz)
Doprava: GEIS Parcel - nadrozměr | GEIS Cargo

Jsme rychlí - doručení zboží do 24 hodin

Jsme moderní - akceptujeme online platby přes platební bránu GoPay

Jsme akční - při nákupu nad  2 000 Kč doprava ZDARMA

Jsme pohotoví - díky našemu skladu máme 90 % zboží skladem